Titanic Beach Lara

Genel Tesis Bilgileri

Şehir merkezine 12 km., havalimanına 10 km. mesafede. Denize sıfır ve 165 m. uzunluğunda plajı bulunuyor.

Güneş şemsiyeleri, minder ve havlu, plaj ve havuzda ücretsiz.

Titanic Resort Hotel, kendinizi özel hissedebileceğiniz rahatlığı, konforu ve eğlenceyi yaşayabileceğiniz bir dünya sunuyor. Yemeklerde damak zevkine ve dünya lezzetlerine önem veren mutfağı, otelin büyük bir kısmını çevreleyen havuzları ve kaydırakları, büyüleyici atmosferi, tropikal palmiye ağaçlarıyla, Akdeniz’in etkileyici mavi manzarasıyla bezenmiş bir mekan sizleri bekliyor.

95.000 m2 alana kurulu 589 odalı bir tesistir. Titanic Beach Lara Hotel hakkında ayrıntılı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

Yeme & İçme

Sabah, öğle, akşam açık büfe yemekler. Bazı yerli ve yabancı alkollü ve alkolsüz içecekler 10:00-03:00 saatleri arası ücretsiz. A la carte restoranlar rezervasyonlu ve kişi başı 10 € servis ücretli. Minibar hergün soft içecekler ile dolduruluyor. Oda servisi 03:00-07:00 ücretsiz diğer saatlerde ücretlidir.

Hizmet Saatleri

00:00-03:00 Gece snack
10:00-10:30 Geç kahvaltı
12:30-14:30 Döner ve Pizza servisi
16:30-00:00 Çay saati (kuru pasta ve kek ile)
16:30-18:00 Dondurma

A LA CARTE RESTORANLAR
Deniz Ürünleri a la carte restoran
Hasır a la carte restoran
İtalyan a la carte restoran (İtalyan Mutfağı)

Tesis ile İlgili Genel Uyarı ve İstisnalar

Balayı paketinden yararlanacak evli çiftler, evlilik tarihlerinden itibaren bir ay içinde yapacakları konaklamada, check in sırasında evlilik cüzdanı gösterilmesi şartıyla yararlanabilmektedir.
Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.

Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2+2 veya 3+1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.

Yorumları
Titanic Hotels
Don't forget to follow us!Bizi takip etmeyi unutmayın! https://www.instagram.com/titanichotels/