Royal Holiday Palace

Genel Tesis Bilgileri

Lara mevkii’nde bulunan tesis Havaalanı’na 15 km. mesafede.

Denize sıfır mesafede kum-çakıl plajı bulunuyor.

Her köşesinde özel olduğunuzu hissettirecek mimari detaylarla karşılaşacağınız tesiste sunulan hizmetler de tatilinizi unutulmaz kılıyor. 53.000 m2 alana kurulu 606 odalı bir tesistir. Royal Holiday Palace hakkında ayrıntılı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

Yeme & İçme

Sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler. Tesisin belirlemiş olduğu markalar dahilinde bazı yerli alkollü ve alkolsüz içecekler 24 saat ücretsiz. Minibar bira ve soft içecekler ile dolduruluyor. A la carte restoranlar 1 haftalık konaklamalarda sadece bir kez ücretsiz, ikinci kullanım ücretlidir.

 

Hizmet Saatleri

10:00-11:00 Geç kahvaltı
12:00-17:00 Snack ikramlar
16:00-17:00 Çay saati
16:00-23:30 Pastane

A LA CARTE RESTORANLAR
Balık a la carte restoran (Balık Restoranı)
Meksika a la carte restoran (Meksika Mutfağı)
Ocakbaşı a la carte restoran
Uzakdoğu a la carte restoran (Uzakdoğu Mutfağı)
İtalyan a la carte restoran (İtalyan Mutfağı)

Tesis ile İlgili Genel Uyarı ve İstisnalar

Kablosuz internet lobby de ücretsiz. Tesisin merkezi klima sistemi hava şartlarına bağlı olarak günün belirli saatlerinde çalışıyor. Aquapark ve lunapark 15/04 – 31/10 tarihleri arasında hava şartlarına bağlı olarak günün belirli saatlerinde hizmet veriyor. Tesis odalarına giriş saati 14.00’ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12.00’dir.
Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.
Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2+2 veya 3+1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.

Yorumları
E.T.
Öncelikle F&B personelini gönülden tebrik ediyorum . Kusursuz kelimesinin anlam kazandığı bir departman yaratmışlar.Otele gelince ;Fiziksel ferahlığın yanına personel kalitesi eklenince mükemmel olmuş