Orange County Resort Hotel

Genel Tesis Bilgileri

Amsterdam’ı Akdeniz’in EŞSİZ Sahilleri Sicak atmosferi Ile yaşayın … Yüzyıla ait mistik EŞSİZ Hollanda denkleştirilmesi ile Amsterdam Kemer kıyıların da hayallerinizin ötesinde Akdeniz’in Amsterdam yakınlarındaki Volendam balıkçı köyünden esinlenerek, met tema ile kuruldu. Toros dağlarının muhteşem manzarası doğa ile Akdeniz ‘in mavilikleri arasında yerleşen Orange County Resort Hotel‘de Farklı Bir Yaşam tarzını keşfedecek unutulmaz anlar yaşayacaksınız.
Lüx toplam 512 odası, özel dekore edilmiş Van Gogh muhteşem Plaji, mükemmel Dünya Mutfakları, eğlence-şov, 5000 m2 havuz alanı ile unutulmaz bir tatil sizleri Orange County Kemer’e bekliyor. Özel Plaj, Kemer’e 300mt (5 dk.) – Antalya Şehir Merkezine 45km (45 dk.) – Hava Alanina 50km (60 dk)

Yeme & İçme

Orijinal Amsterdam sokaklarındaki cafe, pub, fast food ve restaurantlarda karşılaşılabilecek yaşam tarzı otelde birebir yansıtılmıştır.
Orange County Resort Hotel son derece iddialı olduğu açık büfe olarak sunulan dünya yemeklerinin dışında, Türk kültürünün örneklerini de sabah, öğle ve akşam yemeklerinde en başarılı şekilde sunar.

Orange County Resort Hotel Dünya mutfağının örneklerinin bulunabileceği 4 adet A’la Carte Restaurant ile misafirlerine unutulmaz bir diğer tatil daha sunar. Misafirler Restaurant’lara Lobby’den inerken merdivenler boyunca döşeli Hollanda’ya özgü el yapımı Delftware seramikleri kendilerine eşlik eder.

 

De Wereld Restaurant

Lokal yemek kültürü örneklerinin ağırlıklı olarak sunulduğu restaurant’ımız sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemeklerinin açık büfe olarak servis edildiği tek restaurant’ımızdır. Restaurant’daki yeniliklerimizden biri de; Teppenyaki ocakları ve bu ocakların profesyonel şeflerinin misafirlerimize damak çatlatan lezzetleri görsel bir şölen havasında sunması.

Casa Italiano

Misafirler İtalyan mutfağının muhteşem örnekleriyle haftanın 4 günü A’la Carte menü eşliğinde Casa Italiano’da buluşabilmektedirler.

Agora Restaurant

Türk mutfağından örneklerin sunulduğu bu restaurantta misafirler haftanın 4 günü A La Carte Menü seçimiyle eşsiz Türk yemeklerini deneyebilme fırsatı bulurlar.

De Molen

Akdeniz mutfağından örneklerin sunulduğu bu restaurantta misafirler haftanın 4 günü A La Carte Menü seçimiyle eşsiz Meksika yemeklerini deneyebilme fırsatı buluyorlar.

De Molen Teras

Japon mutfağının ağırlıklı olduğu bu restaurantta sushi örnekleri çok özel Japon sosları ile sunulmaktadır. Misafirler bu deneyimi haftanın 4 günü yaşayabilmektedirler.

Cafe Rouge

Hollanda mutfağından örneklerin sunulduğu bu restaurantta misafirler haftanın 3 günü A’la Carte menü seçimiyle eşsiz, organik Hollanda lezzetlerini deneyebilme fırsatı buluyorlar.

Barlar

Grand Cafe Bar
Pool Bar
Bulldog Coffee Shop
İskele Bar
Disco
Vip Beach Bar
Lobby Bar

Yorumları
Göksel
Ultra herşey dahil konsepti muazzam. Eğlence, etkinlik açısından buranın önüne geçebilecek Akdeniz oteli yok sanırsam. Canınızın sıkılması söz konusu olamaz. Amsterdan tasarımı da göze hoş geliyor.