Ela Quality Resort Hotel

Genel Tesis Bilgileri

Ela Quality Resort, doğunun gizemli dünyasını batılı bir bakış açısı ile yorumlayan, Türk misafirperverliği ve geleneklerinin sade dış görünümünün ardında ihtişamlı mimari ile birleştiği bir 21. yüzyılın sarayı!

Tesis hakkında ayrıntılı bilgi aşağıda bulabilirsiniz.

Ela’da göreceğiniz, yaşayacağınız hiç bir şey tesadüf değil! Logosundan mimarisine, sunulan gastronomik lezzetlerden masaj ve bakım alternatiflerine, çocuk kulübünden eğlence ve aktivitelere kadar her nokta en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş ve uygulanmıştır.
Tatilde bir sultanın özel konuğu olmayı arzu edebilirsiniz. Biz, sizi sultanın kendisi olmaya davet etmek istedik ve Osmanlı Saraylarından esinlenerek tasarlamış olduğumuz logomuzla sizlere merhaba dedik. Kültürümüzden miras aldığımız geleneklerimizi otelde sizlere yaşatıyoruz. İhtişamı sade bir dış görünümün içinde saklamak bunlardan sadece biri… Sizi kültürümüzün dünüyle bugünü arasında şaşırtıcı bir gezintiye çıkartarak zamanın ötesine taşımak istiyoruz. Geleneksel ile modernin alışılmadık uyumunu sergileyen mimari konseptimiz bir tesadüf değil…
Standart odaların bile standartların ötesinde olan otelimizde detaylarda saklı küçük ayrıcalıklar ve kişiye özel hizmet sizi evinizde hissettirebilmek için…
Keyfe, lükse ve kaliteye biraz daha düşkünler için Villa ve Suitlerimiz…
Çocukla tatil olmaz diyenlerin tatilini unutamayacakları bir hatıraya dönüştürecek Aile Konseptimiz…
Küçük misafirlerimizi başka bir dünyaya götüren rakipsiz mini kulüp konseptimiz ve Everland Q…
Farklı beklentilere dinlence ve eğlenceyi bir arada sunan eğlence seçenekleri ve mekan alternatifleri…
Chain de Rotisseur tarafından belgelenen lezzet duraklarıyla uluslar arası ödüllü mutfak ekibimizin sunduğu gastronomik yolculuk…
Suyun iyileştirici gücüyle tanışacağınız Avrupa Spa Birliği sertifikalı Ab-ı Zen Spa & Rituals Lounge…
Davetlerinizi konuklarınızın yıllarca hatırlayacağı birer zirveye dönüştürecek salonlarımız…
Osmanlı Saraylarında yaşanan saltanatı evinizde hissettirerek keyfini sürme ayrıcalığını, gelin Ela Quality Resort’ta size yaşatalım.

Yeme & İçme

Sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler. Bazı yerli alküllü ve alkolsüz içeçekler Lobi barda 24 sata ücretsiz. A La Carte restoranlardan her biri, konaklama boyunca müsaitliğie göre birer defa olmak üzere rezervasyonlu ve servis ücretli. Minibar haftada 2 defa soft içecekler ile dolduruluyor.

 

Hizmet Saatleri

07:00-10:00 Kahvaltı
10:00-11:00 Geç Kahvaltı
12:30-14:30 Öğle Yemeği
19:00-21:30 Akşam Yemeği
23:30-02:00 Gece Yarısı Snack
01:00-07:00 Sandviç

 

 

Tesis ile İlgili Genel Uyarı ve İstisnalar

Tesis odalarına giriş saati 14:00ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.

Aile odaları ve bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2+2 veya 3+1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.

 

Yorumları
Hakan Demirayak
Gerçekten güleryüzlü iyi eğitim verilmiş bir personele sahip, bir çok detayın yer aldığı ,doğallığın hakim olduğu, zengin menüleri ve eğlenceleri ile kesinlikle tavsiye edilebilecek bir otel..