Cruise Turları

Her sabah güneş ayrı bir şehirden doğsa üzerinize, her akşam başka bir dolunay yıkasa yüzünüzü ışığıyla… Hikayeler değişse şehirlerle…Keşfetmek bundan daha keyifli olabilir mi?

Cruise Turlarımız ile dünyanın çeşitli güzergahlarında güneşi, denizi, tarihi ve geziyi sizin için bir araya getiriyoruz. Konforlu Cruise Turlarımızda dilerseniz tüm gün yüzerek rahatlayıp, güneşin ve güzel yemeklerin tadını çıkarabileceğiniz gibi; bir ülkenin, bir şehrin, bir limanın hikayesine karışıp doğal ve kültürel dünyasını da keşfedebileceksiniz.

Turlara Gözat

Kültür Turları

Kültür Turlarımız 7’den 70’e herkesin ilgisini çekecek şekilde hazırlanmıştır.
Ufaklık için doğum gününde Disney harikalarını yerinde ziyaret etmekten, büyük anne için şifalı kaplıca sularında şifa bulmaktan, balayında gizemli Nil nehrinden yansıyan ayı sevgilinin yüzünde görmekten daha büyük bir mutluluk olabilir mi?
Kültür Turlarımızla, bir ülkenin veya şehrin doğal ve tarihsel kültür miraslarını ve kültürel etkinliklerini deneyimlerken, güncel sanat eserlerini de görebileceğiniz tur paketlerimizi siz tatil aşıklarının beğenisine sunuyoruz.
Bilet Al

Uçak Biletleri

Her türlü seyahat ihtiyacınızda yanınızdayız.
Biz sizin için uçak biletlerinizi anlaşmalı hava yollarında servis bedelini ödemeden alır; dilediğiniz yerde dilediğiniz zaman uçak bileti rezervasyonu yaptırır; gitmek istediğiniz havaalanına en konforlu biçimde ulaşmanızı sağlarız.
Bizimle uçak bileti almak hem çok kolay hem de çok güvenli. Gitmek istediğiniz güzergah için hızlı ve rahat bir şekilde biletinizi bizimle satın alabilir, rezervasyon yaptırabilir, uçuşla ilgili öğrenmek istediklerinizi bizlere danışabilirsiniz.

Bilet Al

Otel Rezervasyon

Dünyanın neresinde olursa olsun otel rezervasyon işlemlerinizin tamamı bizim tarafımızdan düzenlenip en iyi şekilde hizmetinize sunulur.

Huzurunuz bizim için herşeyden önemli ve biz biliyoruz ki huzurunuz konforunuzda gizlidir. Konforunuzun yapı taşı ise yaşadığınız ve uyuduğunuz yerdedir.

Mümemmel konfor ile seyahatinizin keyfine en iyi şekilde varabilmeniz için size en uygun oteli bulmak bizim görevimiz ve sorumluluğumuzdur.

Dünyanın neresinde olursa olsun otel rezervasyon işlemlerinizin tamamı bizim tarafımızdan düzenlenip en iyi şekilde hizmetinize sunulur. Sizlere, erken ve güvenilir rezervasyon ile pürüzsüz bir tatil sunmak önceliğimizdir.

Rezervasyon

Grup Organizasyonları

Tatilde kurumunuzun da yayındayız. Tatilde sinerji motivasyonu arttırır.
Travel Point arkadaş, aile gibi grupların yanı sıra kurumsal şirketler için de yurt dışı organizasyonları düzenlemektedir. Şirket çalışanlarını veya bayileri satışa teşvik etmek, performans ve motivasyonlarını arttırmak veya eğitim amacıyla organize edilen bu seyahatler için isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza özel detaylı programlar hazırlamaktadır.

Teklif İsteyin

Seyahat Danışmanlarımız

Bahar Barlasoğlu

Bahar, uzun yıllardan beridir turizm sektörünün içerisinde biri… Sizin keyfiniz ve rahatınız için inanılmaz bir emek vermektedir. Güler yüzlülüğü ve sakinliği dillere destandır.
Bahar’a Ulaşın

Serap Sonerler Sayar

Serap, sektördeki tecrübelerinin ışığıyla bir tatilden beklentilerinizi en iyi şekilde analiz edip onu gerçeğe dönüştürme konusunda en doğru isimlerden birisi.
Serap’a Ulaşın

Tunç Özgürgün

Tunç, kendi gezmeyi sevdiği gibi sizin tatillerinizden de neler isteyeceğinizi en iyi bilebilecek isimlerden birisi.
Tunç’a Ulaşın

Travel Point, çünkü…

Sizinle yakından ilgileniyoruz
Çünkü biz her şeyden önce sizi tanıyıp, istek ve ihtiyaçlarınıza göre hazırlanmış bir tatil teklif ediyoruz.
Çok titiziz
Çünkü her tatil, büyüklüğü ne olursa olsun bizim için aynı derecede özel ve önemlidir.
Mükemelliyetçiyiz
Çünkü bizim için Travel Point’in başarısı yeterli değildir. Asıl amacımız sizlere hizmette mükemmel kaliteye ulaşmaktır.
Güler yüzlüyüz...
Çünkü biz, seyahattan keyif almayı bilenlere keyifle seyahat danışmanlığı yapan bir ekibiz.
İşimizi seviyoruz
Çünkü, biz işimizi TATİL AŞKINA yapıyoruz.

İş Ortaklarımız